Про компанію “ЗАХІД-ТРАНСБУД”

Компанія “ЗАХІД-ТРАНСБУД” на ринку з 2012 року. Здійснює кілька ключових напрямів роботи.

1. Надання послуг з оренди спецтехніки. “ЗАХІД-ТРАНСБУД” компанія, яка займається підйомом і доставкою тяжких та великогабаритних вантажів, а також будівельних механізмів на будмайданчики, прокладанням комунікацій, плануванням і переміщенням ґрунту, доставкою сипучих будівельних матеріалів, орендою кранів від автомобільного до баштового. Важливо, компанія надає в оренду техніку з спеціалістом, що допоможе з будь яких питань щодо експлуатації транспорту. В переліку є різні навантажувачі, катки, автогрейдери та екскаватори.

2. Вантажні перевезення. Компанія забезпечена великим автопарком різного призначення та у відмінному технічному стані. Вантажопідйомність сягає від 10 до 40 тонн. Наші спеціалісти допоможуть у супроводі техніки і забезпечать оперативну доставку вантажу до будь якої точки призначення.

3. Будівельні послуги. Компанія здійснює будівництво житлових будинків від приватних до багатоповерхових об’єктів. Також на замовлення виконуємо будівельні та монтажні роботи.

4. Доставка щебеню та піску. Компанія займається видобутком корисних копалин на власних кар’єрах. Саме тому гарантує якість будівельних матеріалів та оперативну доставку на будівництво.

5. Облаштування дворів під дитячі майданчики. Компанія “ЗАХІД -ТРАНСБУД” виконує роботи по підготовці території до встановлення спортивного та ігрового інвентарю. Встановлення відбувається згідно усіх технологічних вимог та європейських стандартів, що забезпечує довговічність і безпечність використання встановленого інвентарю.

Замовити зараз